مخزن آب

مخزن آب قابل مونتاژ GRP

مفتخریم خود را به عنوان توانمند ترین شرکت مجری مخازن آب قابل مونتاژ در کشور ایران معرفی کنیم در ذیل با این مخازن و مزایای آن آشنا شوید.

مخزن آب GRP چیست ؟

مخازن آب پانلی GRP ، از ترکیبات کامپوزیتی قالب گیری ورق با دستگاه های پرس هیدرولیکی گرم در دمای 150 درجه سانتیگراد بهمراه فشار تقریبی 2000 تن جهت استحکام بخشی به پانل ها ساخته می شوند .استفاده از استیل ضد زنگ برای قطعات داخلی مخزن و فلزات آبکاری شده برای خارج از آن ، بیشترین مقاومت در برابر خوردگی را به نمایش می گذارد.نصب سریع بدلیل ساختار پیج و مهره ای از قابل توجه ترین مزایای این نوع مخازن می باشد . ضمنا شکل و حجم مخازن به راحتی برای هر محلی و با هر آب و هوایی امکان پذیر است . استفاده از فضاهای غیرکاربردی در ساختمان و کارخاجات از قبیل پشت بام ، زیر رمپ پارکینگ برای تعبیه مخزن آب از دیگر مزایای مخازن پانلی GRP به حساب می آید .

مخزن آب GRP

مزایای مخازن پانلی جی آر پی

ساختار پانلی مخازن GRP با ابعاد مختلف امکان نصب مخازنی با حجم کم و حجم خیلی زیاد را میسر میکند.ساختار محدب پانل ها مانع از دفرمگی پانل ها در برابر فشارآب شده و در نتیجه مانع از نشتی آب مخزن میگردد. به دلیل شفاف نبودن پانل ها اشعه آفتاب به داخل مخزن نفوذ نکرده و باعث رشد جلبک و سایر میکرو ارگانیزم ها نمیگردد.

سرعت در اجرا و ظرافت در اجرای مخازن آب جی آر پی یکی از مهم ترین مزایای این مخازن میباشد.

مخزن آب

نحوه مهار دیواره مخازن

دیواره مخزن جی آر پی همانطور که در تصویر نمایش داده شده توسط میله های استیل و اتصال دهنده های مخصوص به بدنه مخزن، مقاوم میگردند تا در مقابل فشارهای جانبی بهترین عملکرد را داشته باشد.

در مخزن grp ساحل ، شکل محدب پانل هاب کف مانع از دفورمگی پانل ها در برابر فشار آب شده و در نتیجه فاصله ای میان پانل ها بوجود نمی آید تا باعث نشتی آب گردد ، لیکن در سایر مخازن فشار آب باعث از هم گسیختگی پانل ها و نشتی میشود .

مخزن آب GRP

آب بندی مخازن جی آر پی

محل تماس پانل ها با نوار آب بندی که پس از تجارب و استفاده از تکنولوژی های مختلف به دست آمده آب بندی می شود . این نوار حتی در دمای بسیار پایین آب بند بودن و چسبندگی خود به پانل ها را حفظ می کند . افزایش ضخامت پانل ها در محل تماس آنها بهمراه نوار آب بندی ، مخزن را در برابر هر گونه استرس محیطی مقاوم می سازد.خود عایق بودن نوار درزبندی امکان جداشدن پانل ها از همدیگر را غیر ممکن می سازد بنابراین جلوی هر گونه نشتی آب گرفته می شود .

catalogue

کاتالوگ مخازن GRP ساحل اتحاد

برای کسب اطلاعات و دیتای علمی و بیشتر در مورد مخازن grp تولیدی شرکت ساحل اتحاد کاتالوگ فوق را دانلود نمایید .