شرکت سـاحل اتحـاد

تولید تجهیزات بیمارستانی

شرکت ساحل اتحاد به عنوان تنها تولید کننده سر تخت، بغل تخت و کف تخت های بیمارستانی به تولید بالغ بر 80 محصول مختلف پرداخته است و نیز  پروانه ساخت را از معاونت سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت دریافت کرده است.

ارتبــاط بــا مــا !

دفتـــر تهــــران

۰۲۱-۲۲۰۷۷۵۹۳/021-22364718

 تولید کننده انواع سرتخت، بغل تخت و کف تخت های بیمارستانی

سرتخت، بغل تخت، کف تخت های بیمارستانی شرکت ساحل اتحاد  در زیر میتوانید تمام محصولات تخت های بیمارستانی شرکت را مشاهده کنید:

اولین و تنها تولید کننده

تجهیزات پلاستیکی تخت های بیمارستانی

سمکوپلاست با تولید بیش از 80 مدل محصول، تنها تولید کننده تجهیزات تخت‌های بیمارستانی در ایران است که توانسته است نیاز کشور به واردات این محصول را برطرف کند. سمکوپلاست قادر به تولید با استفاده از قالب های موجود کلیه صنایع تخت سازی، و یا حتی طراحی و تولید قالب جدید برای آنهاست.

ظرفیت تولید سالانه جفت هدر و فوتر تخت خواب

بیش از 120 قالب امانی نزد شرکت میباشد

ویژگی تجهیزات تخت های بیمارستانی

این محصولات کاملا” قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد و از نظر هزینه به صرفه تر از محصولات مشابه خارجی است.

Z

رقابت با محصولات خارجی

Z

بی نیاز از واردات محصول

Z

قابلیت مهره گذاری داخل تولید

Z

مقاوم در برابر انواع شوینده ها

Z

سطح محصولات کاملا صاف

Z

متعهد به حفظ تمامی مالکیت

Z

بررسی در واحد کنترل کیفی

Z

تولید توسط پلیمرهای مهندسی

 قابلیت مهره گذاری داخل تولید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

شرکت تولیدی ساحل اتحاد

 

شرکت تولیدی ساحل اتحاد تنها تولید کننده محصولات صنعت پزشکی و بیمارستانی کشور با دارا بودن پروانه ساخت از معاونت سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت می باشد.

تمامی قطعات پلاستیکی تخت های بیمارستانی شامل کله تخت و پای تخت، بغل تخت و کفی تخت، درب بلاکت، بغل پلاستیکی همراه بیمار وهمچنین نیمکت پلاستیکی اتاق انتظار می باشد.