بشکه و گالن محصول تخصصی شرکت سمکو پلاست

 در اینجا مفتخریم با معرفی محصولات خود و ارائه اطلاعات تکمیلی در خصوص لیتراژ و مدل های مختلف بسته بندی، انتخاب بهترین گزینه برای این امر مهم شما را یاری دهیم تا با کمترین هزینه بهترین لیتراژ و مدل بسته بندی محصول میان فله خود را انتخاب فرمایید. 

بشکه درب باز

با ظرفیت های 20 ، 40 ، 60 ، 120 و 220 لیتر قابل ارائه میباشد و هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ بدنه و درب وجود ندارد .

بشکه ها همراه با کمربند فلزی آبکاری شده قابل عرضه میباشند و کمربند های فلزی قابلیت پلمپ شدن را نیز دارند.

این محصول جهت بسته بندی مواد پودری و مایع (غلیظ) بهترین گزینه میباشد.

120-open-top-1

بشکه دو درب پیچی

بشکه های دو درب پیچی طرح خمره ای با ظرفیت 60 تا 220 لیتری در شکل های مختلف برای بسته بندی مایعات عرضه میگردد.

دور درب های پیچی از واشر های مخصوصی استفاده شده است تا امر آبندی را به درستی انجام دهد که این امر موجب بالا رفتن امنیت بسته بندی نیز میباشد. 

120-liter

گالن

با ظرفیت های 10 ، 20 ، 30 ، 60 و 70 لیتری قابل ارائه بوده که از ویژگی های این محصولات میتوان به دستگیره های محکم و طراحی درب آن ها اشاره کرد که استفاده از آن را برای عموم مردم راحت تر میکند. گالن ها با تضمین پرتاپ 3 متر عرضه میگردند.

70-litr

بشکه الرینگ

این محصول فقط با ظرفیت 220 لیتر قابل ارائه بوده و طراحی خاص  این محصول، آن را به یک انتخاب هوشمندانه جهت استفاده در صنایع شیمیایی و پتروشیمی ها بدل کرده است. با قابلیت حمل توسط لیفتراک

L-ring

بزرگترین واحد تولید بشکه های پلاستیکی در کشور ایران

ساحل اتحاد با دارابودن 16 دستگاه بلومولدینگ با ظرفیت های متفاوت قادر به تولید انواع گالن و بشکه از سایز 10 لیتر تا 220 لیتری میباشد.تمامی محصولات استاندارد تولید شده و در طراحی آن ها تمام موارد موثر در حمل و نقل و جابجایی ، انبارش ، و جایگیری در تریلر و یا کانتینر ها لحاظ شده است.

5323 تن محصول ساخته شده

شرکت ساحل اتحاد توانسته به ظرفیت تولید سالانه 5323 تن محصول دست یابد.

بیش از 16 دستگاه فوق پیشرفته

شرکت ساحل اتحاد برای تولید محصولات خود بیش از 16 دستگاه فوق پیشرفته دارد.

کنترل کیفیت

این شرکت با استفاده از افراد مجرب در بخش کنترل کیفیت تمامی محصولات خود را بازرسی مینماید.

کنترل جداره محصولات

ضخامت و وزن محصولات تولیدی ساحل اتحاد قابل تغییر میباشد.

سمکو پلاست عضــو کــارگروه تعییـن استاندارد ملی ایران

سازمان ملی استاندارد ایران از اعضای اصلی سازمان بین المللی استاندارد، کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک و سازمان بین المللی اندازه شناس قانونی است و به عنوان تنها رابط کمیسیون کدکس غذایی در کشور فعالیت می کند. در تدوین استانداردهای ملی ایران ضمن توجه به شرایط کلی ونیازمندی های خاص کشوراز آخرین پیشرفت های علمی، فنی واستانداردهای بین المللی بهره گیری می شود.

گواهینامه بین المللی UN (مخصوص بشکه ها)

یک بشکه با داشتن استاندارد UN نشان می دهد که آیا یک بشکه پلاستیکی از استانداردهای دقیق بهداشتی و ایمنی برای ذخیره سازی و حمل مواد خطرناک برخوردار است یا نه ؟ و برای حمل مایعات و یا جامدات که خطرناک و شیمیایی است اطمینان لازم را دارد یا نه؟ 

استاندارد ملی ایران

سازمان ملی استاندارد ایران می تواند با رعایت موازین پیش بینی شده در قانون، برای حمایت از مصرف کنندگان، حفظ سلامت ایمنی فردی و عمومی، حصول اطمینان از کیفیت محصولات و ملاحظات زیست محیطی و اقتصادی، اجرای بعضی از استانداردهای ملی ایران را اجباری نماید.

گواهی فود گرید (گرید غذایی )معاونت غذا و دارو

حاکی از این است که این بشکه ها از مواد اولیه ای تولید میشوند که در تماس با مواد غذایی کمترین تغییرات شیمیایی در بافت آنها رخ‌ دهد و روی سلامت انسان اثر سو ندارند. نماید.

درخواست پیش فاکتور

برای درخواست پیش‌ فاکتور و یا کاتالوگ محصولات بشکه و گالن فرم زیر را تکمیل فرمایید