انرژی خورشیدی
انرژی خورشیدی
سالم ترین روش تولید انرژی در دنیای مدرن

شرکت ساحل اتحاد پیشرو در زمینه احداث نیروگاه خورشیدی

شرکت ساحل اتحاد از سال 1399 شروع به فعالیت در زمینه احداث نیروگاه های خورشیدی شناور در ایران نمود. و با طراحی و ساخت تجهیزات شناور سازی نیروگاه های خورشیدی بر سطح آب توانست اولین شرکت دانش بنیان فعال در زمینه شناور سازی نیروگاه های خورشیدی در ایران باشد.

شناور سازی نیروگاه

شرکت ساحل اتحاد اولین و تنها ترین شرکت تولید کننده پانتون های مخصوص شناور سازی پنل های خورشیدی در ایران مفتخر است با استفاده از تجربیات و دانسته های متخصصین ایرانی محصولات مرتبط با شناورسازی نیروگاه های خورشیدی بر روی آب های ساکن را طراحی و به مرحله تولید انبوه رسانده است.

 پوشاندن سطح آب های ساکن دریاچه های پشت سد و دریاچه های مصنوعی و طبیعی موجود در ایران میتواند تا 80 درصد از تبخیر آب جلوگیری نماید و با توجه به جریان هوا و خنک بودن سطح آب بازدهی پنل ها در بهترین حالت ممکن خواهد بود.

از مزایای دیگر سیستم های فتوولتاییک شناور میتوان به ...

بزرگترین نیروگاه خورشیدی شناور دراروپا

نصب و راه اندازی نیروگاه

شرکت ساحل اتحاد با استفاده از مهندسان و نیروهای داخلی توانایی احداث و راه اندازی نیروگاه های خورشیدی از 5 کیلو وات مصارف خانگی تا 10 مگاوات در سطح خشکی و یا غوطه ور در سطح آب را دارا میباشد.

 

صاحبین صنایع میتوانند با مشاورین ساحل اتحاد در ضمینه احداث نیروگاه های 100 و 200 کیلو وات بر روی سقف سوله و سالن های تولیدی خود در ارتباط بوده و  با ارسال اطلاعات اولیه از موقعیت مکانی و جغرافیایی واحد های صنعتی خود در انتخاب بهترین نوع پنل خورشیدی و انتخاب بهترین اینورتر های صنعتی همکاری داشته باشند. 

فروش تجهیزات خورشیدی

شرکت ساحل اتحاد با  تحقیقات در زمینه شناسایی انواع پنل های خورشیدی و انتخاب بهترین تولید کنندگان پنل خورشیدی در دنیا توانایی واردات انواع این پنل ها را دارا میباشد در حال حاضر کشور های آلمان، چین، تایوان، کانادا، و ژاپن جزو برترین تولیدکنندگان این محصول پرطرفدار به شمار میروند.

 

شرکت ساحل اتحاد نماینده شرکت ANHUI از کشور چین بوده و موجودی پنل های خورشیدی این شرکت از نوع 550 وات میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ پنل های خورشیدی با ما در تماس باشید.